Profesionální, kvalitní a dostupné řešení kamerových systémů.
Všechno pod kontrolou – ve dne i v noci.
REDLine - Apple a kamery
Od roku 2006 se společnost REDLine zabývá zabezpečovacími kamerovými systémy. Tento obor jde mílovými kroky kupředu. Naším cílem je nabídnout zákazníkům, kteří využívají produkty Apple řešení, které by jim plně vyhovalo a bylo 100% kompatibilní. Nyní spolupracujeme s distributory kamerových systémů Hikvision. Právě tyto produkty jsou velmi kvalitní, multiplatformní a sofistikované. Dají se využít již od malých soukromých zabezpečení až po velké řešení pro firmy a podniky. Jsou vhodné pro platformu Apple. Vaše počítače, iPady a iPhony si s nim budou skvěle rozumět.
Pomůžeme Vám s výběrem kamery
Pokud nejste právě odborník, tak Vám poradíme s výběrem zprávné kamery či celého kamerového systému. Vypracujeme Vám nabídku a celý systém nainstalujeme a zprovozníme na Vašich počítačích.
Hikvision
Hikvision je největším světovým dodavatelem produktů kamerového dohledu. Firma se specializuje na technologii kamerového dohledu a vyrábí ucelený sortiment inovativních CCTV a videosledovacích produktů. Tato produktová řada se pohybuje od kamer a DVR až po software pro správu videa. Od svého vzniku v roce 2001, Hikvision rychle dosáhl předního světového postavení na trhu v oblasti zabezpečení.